Find us Twitter Facebook page
Image missing
Rietumu Banka - viena no lielākajām bankām Baltijas reģionā ar specializāciju lielu uzņēmumu un turīgu privātpersonu apkalpošanā. Banka strādā starptautiskajos tirgos un piedāvā pilnu finanšu pakalpojumu klāstu saviem klientiem gan Baltijas valstīs, tā arī Krievijā, Baltkrievijā, Ukrainā, Eiropas valstīs un citos reģionos.
Rīga ir Latvijas galvaspilsēta. Pilsēta dibināta 1201.gadā. Rīga ir lielisks tūrisma galamērķis ar plašu vēstures mantojumu un mūsdienīgu izklaižu iespējām.
Holdingkompānija N&J dibināta 1993.gadā.
Petroneft uzņēmums dibināts 2010.gadā un atrodas Krievijas federācijas Samāras reģionā. Stratēģiskais mērķis ir naftas produktu ieguve, apstrāde, transportēšana un tirdzniecība gan vietējos, gan ārvalstu tirgos.
TREKS veloveikali ar vairāk nekā 18 gadu pieredzi. Velosipēdi, rezerves daļas, remonts, velo apģērbi, aksesuāri, velo trenažieri un apkope.
Pasaules vadošais navigācijas produktu piegādātāj - mūsu pienākums ir piedāvāt tirgū augstākās kvalitātes produktus automašīnām, jūras transportam, aviācijai, brīvdabas atpūtai un sportam, kas ir nozīmīga mūsu klientu dzīves sastāvdaļa.
Dion Sportlab - Latvijas sporta uztura brends, kurš tiecas uz augstāko līgu sporta uztura ražošanā. Pirmkārt, tā ir kvalitāte un pirmklasīgi sporta farmakoloģijas izstrādājumi; otrkārt – cena. Ar plašu uztura bagātinātāju spektru (vairāk par 100) kas domāti ne tikai sportistiem, bet ari visiem kam rūp veselība un laba pašsajūta.
"DOLTCINI Latvia" ir Beļģijas uzņēmuma "DOLTCINI" velo apģērba ražotāju oficiālais izplatītājs Baltijas valstu teritorijā.
RANKING ir Āzijas vadošais aizsargķiveru ražotājs, kurš specializējas augstas kvalitātes riteņbraukšanas ķiveru ražošanā. Visas ķiveres ir laboratoriski pārbaudītas un sertificētas.
Sporta līdzekļi palīdz sagatavot ķermeni fiziskām aktivitātēm, samazina sporta traumatismu, ka arī palīdz atjaunoties pēc fiziskām slodzēm. Produktu sastāvā tiek plaši iekļauti ārstniecības augi, augu valsts produkti, dabīgas eļļas, vitamīni. Pazīstami un iecienīti produkti Latvijas vadošo sportistu un daudzu amatieru vidū.
LAKE SHOES apgādā komandas sportistus ar mūsdienīgām velokurpēm, kuras iespējams pielāgot katra sportista pēdas īpašībām, kas ļauj sasniegt augstāko komforta līmeni.
SIA "Datu tehnoloģiju grupa" piedāvā Latvijas tirgū telekomunikāciju, vājstrāvas un elektroinstalācijas tīklu izbūves pakalpojumus, kā arī interneta un telekomunikāciju risinājumus, kas padara biznesa iespējas plašākas un ērtākas.
TRiPEAK komandu apgādā ar mūsdienīgiem keramisko gultņu risinājumiem. Mazākā iespējamā pretestība sniedz iespēju sasniegt augstākos rezultātus
Uzņēmums veic darbības ar nekustamajiem īpašumiem - izīrēšana, pārvaldīšana, konsultāciju sniegšana u.c.
SIA V-Works ir pavisam jauns uzņēmums no Latvijas, kas nodarbojas ar mini velo ruļļu ražošanu. Uzņēmuma mērķis ir nodrošināt sportistus ar iespēju sagatavoties saviem startiem pat tad, kad šī iespēja ir traucēta.
Viens no pasaules vadošajiem velosipēdu rāmju un to aprīkojuma ražotājiem, dibināts ar mērķi - radīt labāku riteņbraukšanas pieredzi cilvēkiem visā pasaulē. Uzņēmuma sauklis - Ride Giant, Ride life!
Drīzumā tiks prezentēta velopeak koncepcija!
Auto Blitz ir jaunais autorizētais pilna servisa Opel pārstāvis Latvijā. Ikkatrs klients šeit ir laipni gaidīts, katram ir garantēta augstas klases apkalpošana un individuāla attieksme. Auto Blitz strādā pieredzējuši speciālisti, kuriem automašīnas nav tikai darbs - tā ir dzīve.
sponsors Rietumu bank Rīga N&J Petroneft Veloserviss Garmin Dion Dolcini Ranking helmets Sports Akileine Lake shoes DTG TRiPEAK Sabre velopeak Opel