Find us Twitter Facebook page

“Rietumu banka – Rīga” svētdien uzsāks vērienīgo Ķīnas tūri

08-09-2017, 12:40

Svētdien Ķīnā startēs UCI 2.1 kategorijas daudzdienu velobrauciens “Tour of China 1”, kurā startēs arī Latvijas vadošā šosejas riteņbraukšanas komanda “Rietumu banka – Rīga”. Pērn uz goda pjedestāla šajās sacensībās divas reizes kāpa Māris Bogdanovičs, bet vienu reizi starp trim labākajiem bija Emīls Liepiņš.

“Tour of  China 1” un “Tour of China 2” velobraucieni notiek kopš 2010. gada. Tie pulcē ne tikai vadošo Āzijas komandu sportistus, bet arī riteņbraucējus no Eiropas profesionālajām kontinentālajām un kontinentālajām vienībām. Dalībnieku vidū šajā gadā būs arī Latvijas labākās šosejas riteņbraukšanas komandas “Rietumu banka – Rīga” sportisti.

“Tour of China 1” velobrauciens, kas izceļas ar gariem pārbraucieniem starp etapiem, šajā gadā risināsies piecos posmos. Gaidāmi četri grupas un viens individuālais brauciens. Galvenokārt etapi veidoti līdzenā reljefā, kur bieži vien var prognozēt lielās grupas finišu. Cīņā par kopvērtējumu izšķiroša nozīme var izrādīties bonifikācijas sekundēm finišā un starpfinišos, kā arī individuālajam braucienam.

“Rietumu banka – Rīga” komandu velobraucienā pārstāvēs – Māris Bogdanovičs, Deins Kaņepējs, Pēters Prūss, Armands Bēcis, Viesturs Lukševics un Andris Vosekalns. Mūsu komandai lielāko konkurenci sola sagādāt profesionālās kontinentālās – “Nippo Vini Fantini”, “Androni – Sidermec Bottecchia”, “Willer Triestina – Selle Italia” un “Team Novo Nordisk”. Tāpat jārēķinās arī ar “Minsk Cycling club”, “Kolss” un citu vienību sportistiem.

Pērn divas reizes etapos uz goda pjedestāla šajās sacensībās kāpa Māris Bogdanovičs, bet vienu reizi labāko trijniekā iekļuva Emīls Liepiņš. 2015. gadā par posma uzvarētāju kļuva Armands Bēcis. 

sponsors Rīga Dolcini DTG Giant