Find us Twitter Facebook page
Image missing

“Rietumu banka – Rīga” turpina sadarbību ar “Dion Sportlab”

07-02-2017, 15:32

Baltijas valstu labākā šosejas riteņbraukšanas komanda “Rietumu banka – Rīga” 2017. gadā sezonā turpinās sadarbību ar pašmāju sporta uztura ražotāju “Dion Sportlab”.

 Aizvadītajā sezonā “Rietumu banka – Rīga” riteņbraukšanas komanda startēja Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) rīkotajās šosejas un MTB sacensībās. Komanda var lepoties ar Pētera Prūsa spožo triumfu un Leldes Ardavas iekļūšanu labāko desmitniekā Eiropas čempionātā MTB maratonā, Māra Bogdanoviča uzvaru Baltijas daudzdienu velobraucienā, kā arī Māra Bogdanoviča un Emīla Liepiņa izcīnītajām godalgām prestižās šosejas riteņbraukšanas sacensībās Ķīnā. Komandas sportisti un sportistes guva panākumus arī pašmāju sacensībās. Nozīmīgo panākumu gūšanā liela nozīme bijusi sporta uzturam, ko sportisti lieto pirms sacensībām, to laikā un pēc tām. Uzvaras mirkļos ar komandu kopā bija arī “Dion Sportlab” produkcija.

 “Rietumu banka – Rīga” ar prieku paziņo, ka sadarbība ar “Dion Sportlab” turpināsies arī 2017. gada sezonā. Komandas sportisti, kuri aizvada treniņus Latvijā un Spānijā, pilnā sparā gatavojas jaunajai sezonai trenera Toma Flakša vadībā. Sastāvā būs visi vadošie pērnā gada komandas modeļa sportisti, ieskaitot Prūsu, Bogdanoviču, Vosekalnu, Liepiņu un citus.

Treniņu procesā un arī sacensībās sportisti uz velosipēda pavada vairāk nekā četras stundas dienā, tādējādi ļoti svarīgi, lai organisms neizsīktu, bet gan regulāri atjaunotos ar tam nepieciešamajām uzturvielām, kā arī šķidrumu. Par to jaunajā sezonā rūpēsies Latvijas uzņēmums “Dion Sportlab”.

 “Dion Sportlab” vadītājs Volodimirs Guščins: “Arī kompānijai “Dion Sportlab” aizvadītais gads bijis ražīgs. Paplašināta ražotne, atklājot jauno fabrikas ēku Babītē. Kaut arī ieguldījumi bijuši nozīmīgi, esam atraduši iespēju arī šogad atbalstīt komandu “Rietumu banka – Rīga” ar savu sporta uzturu. Mēs īpaši lepojamies ar  produktiem, kas domāti cikliskajiem sporta veidiem un esam priecīgi, ka sportisti mūsu produkciju novērtē.”

Jāizceļ tas, ka sporta dzērieni tiks izstrādāti speciāli “Rietumu banka - Rīga” sportistiem. To radīšanā tiks ņemts vērā sportistu un komandas ārstu vēlmes. Dzērieni tiks veidoti tā, lai tie būtu piemēroti laika apstākļiem un sacensību sarežģītībai. “Dion Sportlab” piedāvā arī sabalansētu sporta uzturu “Rietumu banka - Rīga” komandai, kas būtiski atšķiras no plaši pieejamā uztura un garantē dopinga vielu neesamību.

“Rietumu banka – Rīga” kapteiņa Māra Bogdanoviča komentārs: “Esmu ļoti apmierināts ar “Dion Sportlab” sporta uzturu aizvadītajā sezonā. Bez vitamīniem, sporta dzērieniem un batoniņiem, būtu grūti sasniegt tik augstus rezultātus, kā tas izdevās pērn. Vienlaikus, ļoti lielu atbalstu garajos daudzdienu velobraucienos sniedza kompānijas piedāvātie atjaunošanās dzērieni, kas palīdzēja sekmīgi atgūties pēc smagi aizvadītajām sacensībām. Prieks, ka mūsu sadarbība turpināsies arī 2017. gadā!”

Other entries

 
sponsors Rietumu bank Rīga N&J Petroneft Veloserviss Garmin Dion Dolcini Ranking helmets Sports Akileine Lake shoes DTG TRiPEAK Sabre velopeak Opel